Futboliuko Kalėdos, Nacionalinė futbolo akademija (Aukštaičių vg. 51) gruodžio 16 d.
2018-02-08

Sukluskite visi, visi belaukiantys tradicinio , paties linksmiausio ir didžiausio RIUKKPA renginio ,,Futboliuko Kalėdos“.

Renginio organizatoriai: Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Masinio futbolo asociacija (MaFA).

Renginyje dalyvavo ,,Pelėdžiukų“ gr. ugdytinių komanda. Vaikai, tėvai apsirengę sportine apranga ir pasipuošę nykštukų kepurėmis dalyvavo praktinėje veikloje. Vaikai žaidė futbolą: į dvejus vartus, į keturis vartus,  žaidė su dideliu kamuoliu, atliko pratimus varant kamuolį. Dalyvius  džiugino Kalėdų senelis ir trys elnės.

Aprašė:

Neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) mokytoja